Video: Co dělá příběhy nezapomenutelnými?

Některé příběhy nás doprovází celý život, protože mají něco, co jiným chybí. Některé jsou zkrátka obyčejné a jiné zase milujeme natolik, že se k nim neustále vracíme a pamatujeme si každičký detail. Čím to je? Zamyslela jsem se nad touhle otázkou a vzniklo z toho video, které najdete uvnitř článku.

*Malá poznámka: kvalita zvuku je přímo úměrná faktu, že doposud nevlastním mikrofon. 

*Ještě jedna malá poznámka: amatérismus je přímo úměrný faktu, že tohle je moje první video. Díky za pochopení. 😉

*A úplně poslední poznámka: prezentaci jsem vytvořila s pomocí skvělého nástroje Prezi.

 

 

A co Vy? Co podle Vás dělá příběh nezapomenutelným? A jaké jsou ty Vaše nezapomenutelné příběhy?

Markéta Růžičková
Jsem experimentátor, samouk a kreativec. Ráda se učím něco nového a inspiruji druhé. V hlavě si tvořím světy. Potěšíte mě šálkem kávy, dobrou knihou, cestovatelskými zážitky a nakažlivým nadšením. ;)
Komentáře
  1. Michal Ozogán napsal:

    Hezky provedené, zvláště ta prezentace – bylo by fajn dát název toho nástroje i do textu, vím, že jsi ho ve videu někde zmiňovala. K „amatérismu“ – zkus tu nahrávku softwarově trochu vyčistit. Já měl při nahrávání zvuku primárně problém s šumem. Výborný je program Audacity, umí toho víc než vím.

  2. Le fille Ash napsal:

    Geniální! Moc se Ti to povedlo, krásně zpracované, zajímavé postřehy a myšlenky. Čím dál tím více Tvůj blog sleduji, čím více čtu Tvé články a, v tomhle případě, koukám na Tvá videa, tím více tomu všemu propadám. Ne vážně. Je vidět, že víš o čem mluvíš a v každém Tvém příspěvku si tak najdu něco, co mi pomůže. To je právě to zmíněné: „Řekne nám něco, co nevíme, nebo víme, ale neuvědomujeme si to.“ Díky Ti! 🙂 Doufám, že v co nejbližší době se zase můžeme na další video těšit!

  3. Tomáš napsal:

    Gratuluju k prvnímu videu Markét. 🙂 Je super, moc se mi líbí a myslím si, že je hodně užitečné pro všechny lidi, kteří chtějí psát, nebo třeba natočit nějaký amatérský film. 😉 Informace taky určitě využiji. Dobrá práce!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.