Štítek: archetypy postav

Ebook: Archetypy postav

Seriál o archetypech postav sice skončil, ale postavy budou mít ještě poslední slovo. Ebook. 

Archetypy postav: Vládce

Celou sérii o archetypech postav uzavírá Vládce. Pojďme se tedy ještě naposledy ponořit do hlubin osobnosti tohoto archetypu. 😉

Archetypy postav: Mudrc

Seriál o archetypech postav, které se běžně vyskytují v příbězích, pokračuje dalším dílem. Dnes si povíme něco o Mudrcích všeho druhu.

Archetypy postav: Šašek

V dalším pokračování série článků o archetypech postav běžně se vyskytujících v příbězích se naladíme na veselejší notu a řekneme si něco o postavě Šaška. 

Archetypy postav: Stvořitel

Seriál o archetypech postav se pomalu blíží ke konci, tak se pojďme rovnou na další část. Ta tentokrát analyzuje archetyp Stvořitele.

Archetypy postav: Milenec

V dalším díle seriálu článků o základních archetypech postav, se kterými se můžete v literatuře setkat, se podíváme na charakter Milence či Milenky.

Archetypy postav: Rebel

Je načase představit si další archetyp, s kterým se v literatuře můžete setkat. Je jím rebel, jedna z nejoblíbenějších hlavních postav. Co je na nich pro spisovatele či čtenáře tak poutavého? 😉

Archetypy postav: Badatel

V dnešním pokračování série článků o archetypech postav se zaměříme na Badatele či Badatelku. O jejich vrtoších, kladných a záporných vlastnostech čtěte dále. 

Archetypy postav: Pečovatel

Přišel čas psychologicky rozebrat další z postav. Tentokrát na Freudovo sofa ulehne Pečovatel či Pečovatelka. 😉

Archetypy postav: Hrdina

Ve čtvrtém pokračování seriálu o archetypech postav si psychologicky i literárně rozpitváme charakter Hrdiny. Do toho. 😉